کد خبر : 208044
تاریخ انتشار : سه شنبه 2 خرداد 1402 - 14:18

چرا باغ تالار لوکس تهران بهتر است ؟

چرا باغ تالار لوکس تهران بهتر است ؟

تا به حال یک مهمانی در باغ تالار لوکس تهران را تصور کرد‌ه‌اید؟ یا در محیط مجللی بودن و احساس خاص و لاکچری آن را تجربه کرده‌اید؟ باغ تالار های لاکچری تهران سال‌ها به عنوان مهم‌ترین لوکیشن مهمانی‌ها، مفهوم باغ تالار و جشن‌ها را به یک سطح جدید ارتقا دادند. باغ تالار لوکس تهران با

تا به حال یک مهمانی در باغ تالار لوکس تهران را تصور کردهاید؟ یا در محیط مجللی بودن و احساس خاص و لاکچری آن را تجربه کردهاید؟ باغ تالار های لاکچری تهران سالها به عنوان مهمترین لوکیشن مهمانیها، مفهوم باغ تالار و جشنها را به یک سطح جدید ارتقا دادند.

باغ تالار لوکس تهران با جذابیتها و ویژگیهای که در این مقاله به آن اشاره خواهیم کرد، نسبت به باغهای معمولی برتری بیشتری دارند. طراحی شگفت انگیز، فضای مجلل ترین باغ تالار های تهران، امکانات پیشرفته، خدمات رفاهی، موقعیت مکانی عالی و همگی دلایلی است که باغ تالار های لاکچری تهران را از مکانهای دیگر متمایز میکند.

در این مقاله از بیاتو عروسی به شما تفاوت باغ تالار لوکس تهران و مکانهای دیگر را خواهیم گفت. علاوه بر بررسی تفاوتها، چهار مورد از شگفت انگیزترین باغ تالار های لوکس تهران را معرفی میکنیم.

تفاوت باغ تالار لوکس تهران با باغ های معمولی

وقتی به برگزاری یک رویداد ویژه فکر میکنیم، یکی از عوامل کلیدی برای خلق یک تجربه استثنایی انتخاب لوکیشن مراسم است. در ادامه متن با تفاوتهای باغ تالار لوکس تهران آشنا خواهید شد.

         طراحی

باغ تالار های لوکس تهران با طراحیهای منحصر به فرد و دکوراسیون بی نظیر، احساس عمیقی از لاکچری بودن را به شما القا میکنند. تفاوت اصلی میان باغ تالار های لوکس تهران و باغهای معمولی در طراحی و جلوههای بصری است. از لحظه ورود به باغ تالار لوکس در تهران ، معماری خیره کننده، نورپردازی استثنایی و جزئیات بی نظیر شما را به دنیای جدیدی وارد میکنند.

         امکانات مدرن

باغ تالار های لوکس تهران به شما امکانات پیشرفتهتری را ارائه میدهند. از تکنولوژیهای مدرن صدابرداری، نورپردازی و تصویر برداری تا جلوههای ویژه و سیستمهای کنترل دما؛ همه چیز برای راحتی و لاکچری برگزار شدن مراسمتان آماده است.

در باغ تالار های لاکچری تهران شما اتاق استراحت عروس داماد، اتاق پرو لباس و آرایش عروس، اتاق استراحت خانواده درجه یک، اتاق استراحت مهمانان، پارکینگ اختصاصی و را پیدا میکنید.

         منو غذای لاکچری

نقطه قوت باغ تالار لاکچری تهران ، کترینگ حرفهای و همچنین منو غذای متفاوت و با کیفیتی است که ارائه میدهند. استفاده از آشپزهای حرفهای و بین المللی، مواد ارگانیک و طراح غذاهای عروسی در باغ تالار لوکس تهران ، شما را به سوی تجربه بی نظیری از دنیای غذاهای خوشمزه و طعمهای بی مانند میکشاند.

         لوکیشن

باغ تالار های لوکس تهران با موقعیت جغرافیایی عالی خود، دسترسی خوبی برای شما و مهمانهایتان فراهم میکنند. برخی از مجلل ترین باغ تالار های تهران مانند کاخ ورسای، عمارت فاخر، عمارت دانیال و باغ تالار تاج بهترین دسترسی را در بین باغ تالارها دارند که در ادامه به معرفی آنها خواهیم پرداخت.

لیست باغ تالار لوکس تهران

باغ تالار های لوکس تهران با طراحیهای خیره کننده خود، محل برگزاری مراسم ازدواج شما هستند. باید در انتخاب باغ تالار بسیار دقت کنید تا بعداً پشیمان نشوید. در ادامه به شما چهار باغ تالار لوکس تهران را معرفی میکنیم تا شب رؤیایی خود را در این مکانها، زیباتر رقم بزنید.

         باغ تالار لوکس تهران  عمارت دانیال

عمارت دانیال به عنوان یکی از باغ تالار های لوکس تهران به شمار میرود. احتمالاً شما هم این عمارت را به عنوان لوکیشن فیلم و سریالها دیدهاید. کافیست تا عکسهای این عمارت را ببینید تا متوجه شوید چرا به آن مجلل ترین باغ تالار عروسی تهران میگویند.

مساحت عمارت دانیال ۲۰ هزار متر است و گنجایش ۲۰۰ تا ۲ هزار مهمان را دارد. اینجا یک مکان عالی برای مهمانیهای بزرگ و هیجانی است. نگران پذیرایی از مهمانان نباشید؛ در عمارت دانیال یک پرسنل به ازای هر ۵ مهمان در نظر گرفته شده تا با دقت بیشتری به میهمانان شما سرویس دهند. معماری اروپایی این باغ تالار لوکس تهران باعث شد تا عروس و دامادهای زیادی این مکان را برای مراسم ازدواج خود انتخاب کنند.

ظرفیت باغ تالار دانیال چقدر است؟ حداقل ۲۰۰ و حداکثر ۲ هزار نفر

آدرس عمارت دانیال: گرمدره، سعادتیه، خیابان واعظی، پلاک ۱۰، عمارت دانیال زمانی 

شماره تماس: ۰۹۱۲۱۰۰۴۰۰۸

         باغ تالار لوکس تهران  عمارت تاج

یکی دیگر از باغ تالار های لوکس تهران که در گرمدره واقع شده، عمارت تاج است. چیزی که در نگاه اول توجه شما را جلب میکند، نمای بیرونی آن است. نمای ساختمان تالار به شکل یک تاج طراحی شده و حس و حال شیک و لاکچریای را به شما منتقل میکند.

فضای باز و سرسبز، کیفیت غذا، دکوراسیون لوکس و چیدمان صندلیها نکاتی است که توجه شما را جلب میکند و باعث میشود که این باغ تالار را برای مراسم خود انتخاب کنید.

ظرفیت باغ تالار تاج چقدر است؟ ۴۰۰ نفر

آدرس باغ تالار تاج: انتهای همت غرب، اتوبان تهران  کرج، خروجی گرمدره کیلومتر ۲۵، میدان اتمسفر، دوربرگردان به سمت تهران، لاین کندرو سمت راست، خیابان تاجبخش سمت راست، روبه روی تالار ماهان، انتهای کوچه مدنی، بعد از لبنیات پاکبان، درب مشکی، پلاک ۷

شماره تماس: ۰۹۱۲۳۲۱۷۱۲۷

         باغ تالار لوکس تهران  کاخ ورسای

کاخ ورسای یکی از متفاوتترین باغ تالار های لوکس تهران است که شما میتوانید آن را برای عروسی خود انتخاب کنید. احتمالاً نام قلعه ورسای را بارها شنیدهاید؛ یک قلعه متعلق به قرن ۱۷ در فرانسه که تبدیل به محل برگزاری عروسی بسیاری از سلبریتیها از جمله کیم کارداشیان شده است. عمارت ورسای تهران هم با الهام از فرهنگ و هنر فرانسه ساخته شده و آماده است تا از مهمانان شما به بهترین روش ممکن پذیرایی کند.

وجه تمایز این باغ تالار لوکس تهران با باقی باغ تالارها در شهرک سینمایی ورسای است. عمارت ورسای شهرک سینمایی با نام باغ ورسای دارد که میتوانید از آن برای لوکیشن عکاسی و فیلمبرداری مراسم عروسی و عکاسی فرمالیته استفاده کنید.

باغ ورسای چندین لوکیشن شامل ونیز ایتالیا، صخرههای نوادا، سولههای مخروبه، کلیسای سن سباستین، گورستان اتومبیل و را برای مشتریهای خوش سلیقه و مهم خود فراهم کرده تا خاطرات زیبای خود را در این لوکیشنها ثبت کنند.

ظرفیت باغ تالار ورسای چقدر است؟ حداکثر ۸** نفر

آدرس باغ تالار ورسایاتوبان همت غرب، آزادگان جنوب، کند رو فتح، ۵۰۰ متر بعد از احمد آباد مستوفی، خیابان علی صیاد شیرازی، انتهای خیابان، پلاک ۲۱

شماره تماس: ۰۹۱۲۱۹۹۲۷۴۷

         باغ تالار لوکس تهران  عمارت فاخر

باغ تالار هفتگانه فاخر به عنوان یکی از لوکس ترین باغ تالار های تهران شناخته میشود. علت نام هفتگانه این است که عمارت فاخر، هفت لوکیشن زیبای دنیا را در خود جای داده است.

  • کاخ تروی ایتالیا
  • عمارت وست ورلد
  • عمارت هخامنش
  • قلعه ناتینگهام
  • عمارت اسپرلوس
  • عمارت شاین فرانسه
  • و عمارت فاخر، هفت لوکیشن اصلی جذاب این باغ تالار لوکس تهران هستند.

از دیگر لوکیشنهای فرعی این باغ میتوان به شهر مینیاتوری گالیور، تالار گل، تالار آینه، تایتانیک و اشاره کرد. هر کدام از این لوکیشنها برای مراسم خاصی طراحی شده و شما میتوانید هر مراسمی که بخواهید را به راحتی در این باغ برگزار کنید.

ظرفیت عمارت فاخر چقدر است؟ ۶۰۰ نفر

آدرسآزادگان جنوب، بعد از ورودی احمدآباد مستوفی، گلستان هفتم، پلاک ۲۰۲۰

شماره تماس: ۰۹۱۲۲۰۴۶۷۶۹

بیاتو عروسی

مجموعه بیاتو عروسی بیش از ۱۳ سال است که به عنوان بزرگترین مرجع خدمات مربوط به عروسی فعالیت دارد. بیاتو عروسی علاوه بر باغ تالار و تالار های عروسی تهران، سالن عقد، سالنهای زیبایی، آتلیههای عکاسی و را به تفکیک شهر و محل زندگیتان به شما معرفی میکند. اگر در حال برنامه ریزی عروسی یا مهمانی هستید، روی کمک بیاتو عروسی حساب کنید.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

رپورتاژ آگهی صنعتی

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح