کد خبر : 204575
تاریخ انتشار : دوشنبه 23 آبان 1401 - 18:14

دانلود زیرنویس فیلم Die Hard with a Vengeance 1995 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Die Hard with a Vengeance 1995 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Die Hard with a Vengeance 1995 زیرنویس فیلم جان سخت با انتقام یک فیلم اکشن و مهیج آمریکایی محصول سال ۱۹۹۵ به کارگردانی جان مک تیرنان (کسی که قسمت اول را کارگردانی کرد) است. این اثر را جاناتان هنسلی بر اساس فیلمنامه سایمون می‌گوید اثر هنسلی و شخصیت‌هایی که رودریک تورپ برای

دانلود زیرنویس فیلم Die Hard with a Vengeance 1995 زیرنویس فیلم جان سخت با انتقام یک فیلم اکشن و مهیج آمریکایی محصول سال ۱۹۹۵ به کارگردانی جان مک تیرنان (کسی که قسمت اول را کارگردانی کرد) است. این اثر را جاناتان هنسلی بر اساس فیلمنامه سایمون می‌گوید اثر هنسلی و شخصیت‌هایی که رودریک تورپ برای رمان هیچ چیز برای همیشه باقی نمی‌ماند در سال ۱۹۷۹ خلق کرد، نوشته شده است. Die Hard with a Vengeance سومین فیلم از مجموعه فیلم های Die Hard بعد از Die Hard 2 (1990) است. پس از آن Live Free or Die Hard (2007) و A Good Day to Die Hard (2013) می آیند.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Die Hard with a Vengeance 1995 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Die Hard with a Vengeance 1995 فروشگاه بزرگ Bonwit Teller در شهر نیویورک توسط یک بمب در هنگام رفت و آمد صبح منفجر می شود. مردی که خود را «سایمون» معرفی می‌کند با اداره پلیس شهر نیویورک (NYPD) تماس می‌گیرد و مسئولیت را بر عهده می‌گیرد و تهدید می‌کند که بمب دیگری را منفجر می‌کند، مگر اینکه پلیس، جان مک‌کلین، با پوشیدن یک تخته ساندویچ با توهین نژادپرستانه به هارلم فرستاده شود. پلیس نیویورک موافقت می کند و مک کلین را به هارلم می فرستد، جایی که با یک برقکار و صاحب مغازه به نام زئوس کارور مواجه می شود. مک‌کلین وضعیت خود را توضیح می‌دهد قبل از اینکه جمعیتی در نزدیکی با مک‌کلین بر سر علامت او روبرو شوند. کارور مداخله می‌کند و مک‌کلین را نجات می‌دهد و آنها با ماشین فرار می‌کنند. آن‌ها به پلازا ۱ پلیس می‌رسند، جایی که سایمون از آن‌ها می‌خواهد که یک چالش زمان‌بندی شده را دنبال کنند وگرنه بمب‌های بیشتری را منفجر خواهد کرد. آنها موافقت کردند و مک‌کلین در نهایت سوار قطار ۳ می‌شود که به سمت ایستگاه وال استریت می‌رود تا بمبی را که سایمون روی آن کار گذاشته بود خنثی کند. کارور قبل از اینکه مک‌کلین بمب را پیدا کند به ایستگاه می‌رسد و درست در حین انفجار آن را روی مسیر می‌اندازد.

دانلود زیرنویس فیلم جان سخت با انتقام ۱۹۹۵ مک‌کلین و کارور دوباره با پلیس نیویورک جمع‌بندی می‌کنند و با برخی از ماموران اف‌بی‌آی و سیا ملاقات می‌کنند، که در ابتدا به آن‌ها اطلاع می‌دهند که سیمون «پیتر کریگ»، یک سرهنگ مزدور و سابق ارتش ملی خلق است، قبل از اینکه به آنها فاش شود که کریگ سیمون پیتر گروبر است. برادر هانس گروبر، که مک‌کلین سال‌ها قبل در لس‌آنجلس کشته شد. سپس سیمون تماس دیگری با پلیس نیویورک برقرار می کند و به آنها اطلاع می دهد که در یکی از مدارس ابتدایی شهر یک ماده منفجره کار گذاشته است که قرار است پس از پایان کلاس منفجر شود و می تواند توسط همان فرکانس های رادیویی مورد استفاده توسط مجری قانون فعال شود. سیمون پیشنهاد می‌کند در صورتی که مک‌کلین و کارور چالش‌های زمان‌بندی‌شده دیگری را دنبال کنند، مکان مدرسه را به مقامات اعلام کند، و هشدار می‌دهد که در صورت انجام هر گونه تلاش برای تخلیه، مواد منفجره را منفجر خواهد کرد. در حالی که این زوج چالش بعدی سایمون را حل می کنند، پلیس نیویورک شروع به جستجو در تمام مدارس ابتدایی شهر می کند.

زیرنویس فیلم Die Hard with a Vengeance 1995 - بلو سابتایتل

زیرنویس Die Hard with a Vengeance 1995 مک‌کلین متوجه می‌شود که سایمون تلاش می‌کند تا حواس پلیس نیویورک را از وال استریت که مدرسه‌ای ندارد منحرف کند، و به ساختمان بانک فدرال رزرو نیویورک می‌رود و متوجه می‌شود که افراد سیمون ۱۴۰ میلیارد دلار شمش طلا را با استفاده از کامیون‌های کمپرسی از آنجا دزدیده‌اند. او در حالی که کارور به چالش های سایمون ادامه می دهد، کامیون ها را به داخل یک تونل آبی دنبال می کند. سایمون یک سد را منفجر می‌کند و تونل را آب می‌کند، اما مک‌کلین می‌گریزد و دوباره با کارور متحد می‌شود. پس از زنده ماندن از تعقیب و گریز ماشین با مردان سایمون، این زوج متوجه می‌شوند که پول کافی برای پرداخت عوارض پل حمل می‌کنند. این جفت به صورت مخفیانه سوار تانکری می شوند که در لانگ آیلند ساوند لنگر انداخته است، اما همکاران سایمون آنها را دستگیر کرده و در کنار یک بمب می بندند. سیمون توضیح می‌دهد که تهدید مدرسه‌اش جعلی بوده است و پیامی را پخش می‌کند که مدعی است قصد دارد نفتکش را نابود کند تا اقتصاد جهان غرب را بی‌ثبات کند. پس از خروج او، کارور و مک‌کلین خود را آزاد می‌کنند و درست قبل از انفجار بمب از تانکر فرار می‌کنند.

زیرنویس فیلم جان سخت با انتقام ۱۹۹۵ همانطور که مک‌کلین و کارور توسط پلیس نیویورک گزارش می‌شوند، مک‌کلین به آن‌ها اطلاع می‌دهد که هیچ یک از شمش‌هایی که افراد سیمون دزدیده‌اند در انبار محموله نفتکش نبوده است، زیرا به این نتیجه رسیده است که سایمون قصد داشته همه آن‌ها را با استفاده از دانشش از شیوه‌های عملکرد خانواده گروبر حفظ کند. . مک‌کلین در حالی که سعی می‌کرد با همسر جداشده‌اش، هالی تماس بگیرد، نگاهی به بطری آسپرین می‌اندازد که سیمون در تانکر به او داده بود و متوجه می‌شود که این بطری در یک ایستگاه کامیون در استان کبک کانادا در مرز کانادا و ایالات متحده آمریکا خریداری شده است. . مک‌کلین پلیس نیویورک را از کشف خود مطلع می‌کند و به آن‌ها و کارور می‌پیوندد که با عجله به سمت انباری نزدیک ایستگاه کامیون می‌روند، جایی که سایمون و افرادش در حال توزیع مجدد شمش هستند و برای فرار برنامه‌ریزی می‌کنند. بقیه مردان سایمون به سرعت توسط پرسنل اجرای قانون دستگیر می شوند، اگرچه سایمون و دوست دخترش کاتیا سعی می کنند از طریق یک هلیکوپتر فرار کنند. مک‌کلین به آنها می‌رسد و به یک خط برق هوایی شلیک می‌کند که روی هلیکوپتر می‌افتد و باعث می‌شود که به زمین سقوط کند و منفجر شود. در حالی که آنها در حال جشن گرفتن پیروزی خود هستند، کارور مک‌کلین را متقاعد می‌کند تا دوباره با هالی تماس بگیرد.

زیرنویس Die Hard with a Vengeance 1995 - بلو سابتایتل

زیرنویس جان سخت با انتقام ۱۹۹۵ در ۱۹ می ۱۹۹۵ در ایالات متحده اکران شد و در آخر هفته افتتاحیه ۲۲,۱۶۲,۲۴۵ دلار به دست آورد. در ژاپن، با فروش ۵ روزه ۱۳.۵ میلیون دلاری، رکورد افتتاحیه فاکس قرن بیستم را به نام خود ثبت کرد. افتتاحیه آن در فرانسه با فروش ۸.۸ میلیون دلار در ۸ روز اول یک رکورد تابستانی را به نام خود ثبت کرد. این فیلم در ایالات متحده و کانادا ۱۰۰,۰۱۲,۴۹۹ دلار و در سایر بازارها ۲۶۶,۰۸۹,۱۶۷ دلار فروخت که مجموع فروش جهانی ۳۶۶,۱۰۱,۶۶۶ دلار را به خود اختصاص داد و پرفروش‌ترین فیلم سال ۱۹۹۵ شد.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

رپورتاژ آگهی صنعتی

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح