کد خبر : 204226
تاریخ انتشار : دوشنبه 16 آبان 1401 - 18:16

دانلود زیرنویس فیلم Mr. X 2015 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Mr. X 2015 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Mr. X 2015 زیرنویس فیلم هندی آقای ایکس یک فیلم اکشن علمی تخیلی محصول سال ۲۰۱۵ به نویسندگی و کارگردانی ویکرام بات است که فیلمنامه فیلم را با Shagufta Rafique نوشته است. این فیلم توسط Mukesh Bhatt و Tanmay Bhat تهیه شده است. در این فیلم عمران هاشمی و آمیرا دستور بازی

دانلود زیرنویس فیلم Mr. X 2015 زیرنویس فیلم هندی آقای ایکس یک فیلم اکشن علمی تخیلی محصول سال ۲۰۱۵ به نویسندگی و کارگردانی ویکرام بات است که فیلمنامه فیلم را با Shagufta Rafique نوشته است. این فیلم توسط Mukesh Bhatt و Tanmay Bhat تهیه شده است. در این فیلم عمران هاشمی و آمیرا دستور بازی می کنند. داستان حول محور پلیسی می‌چرخد که قدرت نامرئی را به دست می‌آورد و هوشیار می‌شود تا از کسانی که به او ظلم کرده‌اند انتقام بگیرد. این فیلم به دو صورت دو بعدی و سه بعدی در ۱۷ آوریل ۲۰۱۵ منتشر شد. عنوان فیلم از فیلم علمی تخیلی هیجان انگیز آقای X در بمبئی در سال ۱۹۶۴ گرفته شده است.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Mr. X 2015 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Mr. X 2015 فیلم با اداره مبارزه با تروریسم در میانه یک مأموریت شروع می شود. یک تروریست اتوبوس پر از مردم را به گروگان می گیرد. Raghuram “Raghu” Rathod با پشتیبانی افسر شجاع سیا ورما عملیات را انجام می دهد. این می توانست تقریباً راغو را که نامزد سیا است بکشد. بعد از عمل، سیا زیر دوش نفس راحتی می کشد و بعداً به راگو می گوید که نمی تواند غیرقابل پیش بینی بودن زندگی و فکر دور بودن از او را تحمل کند. از او خواستگاری می کند و آن دو نامزد می شوند. یک روز قبل از ازدواج، این دو توسط ACP Aditya Bhardwaaj احضار می شوند. توطئه ای برای کشتن وزیر ارشد ایالت وجود دارد و هر دو به وظیفه می پردازند. بهاردوااج نقشه ای را طراحی می کند که راگو مجبور به قتل CM Dwarkanath Dutta می شود. اگر او CM را نکشد، یک تک تیرانداز سیا را که در محل دیگری در حال انجام وظیفه است، می کشد. راگو که چاره‌ای ندارد، پس از رویارویی پسر دومی، آدیتیا دوتا، CM را می‌کشد. او سعی می کند فرار کند اما توسط بهاردوااج و مردش تیواری گرفتار می شود. هر سه راغو را به یک کارخانه فرسوده می برند و تقریباً او را در آنجا می کشند.

دانلود زیرنویس فیلم آقای ایکس ۲۰۱۵ با این حال، به عنوان شانس آن را، Raghu نمی میرد، اما به طور کامل سوخته. او به سراغ پوپو، دوستش از دفتر می رود که خواهرش در یک آزمایشگاه کار می کند. در آنجا خواهرانش به آنها توضیح می دهند که یک مورد شدید تشعشع وجود دارد و هیچ درمانی برای آن وجود ندارد. یک معجون آزمایش نشده وجود دارد که او آن را می بلعد، اما این باعث بازسازی کامل سلول از ابتدا می شود، که باعث می شود او در همه نورها غیر از نور آبی و نور مستقیم خورشید نامرئی شود.

زیرنویس فیلم Mr. X 2015 - بلو سابتایتل

زیرنویس Mr. X 2015 در همین حال، سیا شروع به باور می کند که راگو CM را کشته و شروع به متنفر شدن از او کرد. او برای اجتناب از احساس درد دلشکستگی بیشتر و بیشتر وارد کار می شود. وقتی راگو به آرامش می رسد، می خواهد کسانی را که او را در چنین موقعیتی قرار داده اند بکشد. اولین مورد هدف او تیواری است. پس از یک شب مستی که تیواری در حال رانندگی به خانه است، راغو او را پیدا می کند و می گوید که ۲۴ ساعت دیگر او را خواهد کشت. یک تیواری بسیار وحشت زده این را برای همکارانش که او را جدی نمی گیرند، نقل می کند. سیا سعی می کند از او محافظت کند اما وقتی راغوی نامرئی او را می کشد شکست می خورد. اما سیا راگو را کشف می کند. او سعی می کند از طریق پوپو به او ضربه بزند اما نمی تواند زیرا راگو از دستگیری سیا فرار می کند.

در همین حال، هدف بعدی راگو آدیتیا دات است که امنیت آن به سیا سپرده شده است. راغو پس از جنگی طولانی با سیا، موفق می شود او را نیز بکشد. اما سیا حاضر به عقب نشینی نیست. هنگامی که مقامات ارشد مسئولیت سرنگونی آقای X را در یک برخورد می دهند، او از آن عقب نشینی می کند. راگو به سمت عشق او کشیده می شود و آن دو چند روز خاص را با یکدیگر می گذرانند. دوتایی برای ناهار به مکانی ساکت می روند و راغو متوجه خالی بودن مکان می شود. قبل از اینکه متوجه شود، محل مورد حمله پلیس قرار می گیرد و راگو دستگیر می شود.

راگو توسط بهاردواج به یک مکان مخروبه برده می شود، که می خواهد مطمئن شود راگو این بار مرده است. در همین حال، پوپو که پس از حمله بهاردواج که می خواست اطلاعات بیشتری در مورد راگو به دست آورد، اقدام به خودکشی می کند، به سیا می گوید که بهاردواج نقشه ای برای کشتن راگو طراحی کرده است. سیا به جایی می رود که راگو و بهاردواج با هم دوئل می کنند. سیا از راگو می خواهد که بهاردواج را آزاد کند. او بعداً بهاردواج را فریب می دهد تا یک اعتراف عصبی که توسط پدرش دوراج روی دوربین ضبط شده است را فریب دهد و او را در یک کنفرانس مطبوعاتی افشا کند. زمانی که بهاردواج سعی می کند سیا را بکشد، راگو او را می کشد.

زیرنویس فیلم Mr. X 2015 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم آقای ایکس ۲۰۱۵ در اکتبر ۲۰۱۳، اعلام شد که امران هاشمی و آمیرا دستور در فیلم هیجان انگیز سه بعدی آینده به کارگردانی ویکرام بات که برای اکران در ۱۷ آوریل ۲۰۱۵ برنامه ریزی شده است، بازی خواهند کرد. تریلر در ۵ مارس ۲۰۱۵ منتشر شد. موسیقی توسط Ankit Tiwari و Jeet Ganguly.

به عنوان بخشی از تبلیغات فیلم، عمران هاشمی در یک قسمت ویژه از CID در تلویزیون سرگرمی سونی ظاهر شد. امران و آمیرا به عنوان بخشی از تبلیغ خود در برنامه محبوب جوانان کیسی یه یاریان دیده شدند.

بالیوود هونگاما به آن ۲.۵ ستاره داد. راجیف ماسان ۱ ستاره داد و آن را “فیلم بی طنزی است”. هندوستان تایمز به یک ستاره اشاره کرد که “این یک داستان عجیب و غریب از یک بوسنده نامرئی است”. فرست پست نقدهای منفی داد و گفت: «عمران هاشمی، هوش و استعداد، همه چیز در فیلم نامرئی است». منتقد Times of India به فیلم ۳ ستاره داد. ریتیکا هاندو از زی نیوز از اجرای عمران هاشمی تمجید کرد. NDTV به فیلم تنها یک ستاره داد. توشار جوشی از اخبار و تحلیل روز از فیلم انتقاد کرد و گفت: «هیچ چیزی برای دیدن وجود ندارد، حتی عمران هاشمی». ایندین اکسپرس فقط نیم ستاره داد. Vinayak Chakravorty از India Today به این فیلم ۲ ستاره داد.

زیرنویس Mr. X 2015 - بلو سابتایتل

زیرنویس آقای ایکس ۲۰۱۵ موسیقی متن این آلبوم توسط جیت گانگولی و آنکیت تیواری ساخته شده است و اشعار آن توسط راشمی سینگ، مونیش رازا، آبهندرا کومار و مانوج منتشیر سروده شده است. خوانندگان آریجیت سینگ و آنکیت تیواری صدای خود را قرض داده اند و ماهش بات، فیلمساز، اولین بار به عنوان خواننده پلی بک در این فیلم ظاهر می شود. اولین تک آهنگ “Tu Jo Hain” در ۱۶ مارس ۲۰۱۵ منتشر شد.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

رپورتاژ آگهی صنعتی

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح