کد خبر : 204722
تاریخ انتشار : جمعه 27 آبان 1401 - 11:04

دانلود زیرنویس فیلم Sardar 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Sardar 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Sardar 2022 زیرنویس فیلم هندی سردار یک فیلم اکشن جاسوسی محصول ۲۰۲۲ به نویسندگی و کارگردانی پی اس میتران و تهیه‌کنندگی اس. لاکشمان کومار تحت پرچم پرنس پیکچرز است. در این فیلم کارتی در یک نقش دوگانه با راشی کانا، راجیشا ویجایان، چانکی پاندای، لیلا، ریتویک، مونیشکانت، یوگی ستو، آویناش و بالاجی

دانلود زیرنویس فیلم Sardar 2022 زیرنویس فیلم هندی سردار یک فیلم اکشن جاسوسی محصول ۲۰۲۲ به نویسندگی و کارگردانی پی اس میتران و تهیه‌کنندگی اس. لاکشمان کومار تحت پرچم پرنس پیکچرز است. در این فیلم کارتی در یک نقش دوگانه با راشی کانا، راجیشا ویجایان، چانکی پاندای، لیلا، ریتویک، مونیشکانت، یوگی ستو، آویناش و بالاجی ساکتیول در نقش های برجسته ایفای نقش می کنند. موسیقی فیلم ساخته شده توسط G. V. Prakash Kumar، با فیلمبرداری توسط جورج سی ویلیامز و تدوین فیلم توسط Ruben. این نشان دهنده اولین حضور بازیگر هندی چانکی پاندا در سینمای تامیل و بازگشت لیلا به فیلم پس از ۱۶ سال است.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Sardar 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Sardar 2022 ویجی پراکاش یک بازرس جویای شهرت است و دوست دارد در کانون توجه رسانه ها قرار گیرد زیرا می خواهد موانع حرفه خود را به دلیل شهرت پدر فراری اش چاندرا بوز – یک جاسوس سابق که به عنوان یک خائن ملی معرفی می شود، برطرف کند. ویجی توسط عمویش Paavadaisaami بزرگ می شود که او نیز حرفه ای پلیس است، زیرا وقتی خبر خیانت پدرش علنی می شود تمام خانواده بزرگ او از شرم خودکشی می کنند. عشق ویجی شالینی، یک وکیل حرفه ای، با اشتیاق او برای جلب توجه رسانه های اجتماعی سرگرم نشد، اما زمانی که موضع خود را توضیح داد، با او همدردی می کند.

در همین حال، به ویجی مأموریت یافتن یک مغز متفکر داده می شود که یک فایل بسیار طبقه بندی شده حاوی اطلاعات پس زمینه عواملی را که از دهه ۱۹۸۰ در RAW کار می کردند، دزدیده است. ویجی با در نظر گرفتن این فرصت طلایی برای ایجاد شهرت، شروع به تحقیق در مورد پرونده می کند و متوجه می شود که یک فعال اجتماعی به نام سمیرا توماس پرونده را دزدیده است. ویجی با کمک پسرش تیموتی “تیمی” سعی می کند سامیرا را پیدا کند اما متوجه می شود که جسد سمیرا پیدا شده و او یک خائن ملی اعلام شده است. ویجی که شخصاً این پرونده را می گیرد، تحقیق می کند و متوجه می شود که سمیرا در مورد شخصی به نام سردار مورد بازجویی قرار گرفته است، اما او چیزی را فاش نکرده است.

ویجی از طریق لپ‌تاپ سامیرا متوجه می‌شود که سامیرا علیه یک شرکت بسته‌بندی آب، که توسط یک افسر سابق NSA، ماهاراج راتور اداره می‌شود، اعتراض کرده است، که انتظار می‌رود پروژه One India One Pipeline عرضه آب آشامیدنی را در سراسر هند متحد و کنترل کند. طبق اطلاعات تحقیقاتی به دست آمده از لپ تاپ Sameera، این شرکت به عنوان یک محصول جانبی، آب سمی تولید می کند که حاوی مواد سرطان زا و سایر مواد شیمیایی مضر است. در نتیجه آب آشامیدنی، تیمی به سارکوئیدوز تشخیص داده شد. ویجی و شالینی دلشکسته متوجه می شوند که سمیرا برای ملاقات با یک همدست به ایستگاه قطار می رفت. او همدست او را در ایستگاه قطار پیدا می کند و موفق می شود او را دستگیر کند، اما همدست او کشته می شود.

دانلود زیرنویس فیلم سردار ۲۰۲۲ ویجی در میان وسایل خود کتابی را چک می‌کند که حاوی آدرس مقصد است (که ویجی قبلاً با تیمی در هنگام ارسال نامه‌ای به خویشاوندشان ویکتور به توصیه سمیرا دیده بود) در زندان چیتاگونگ در بنگلادش. در همین حال آژانس RAW اطلاعاتی در مورد نامه سمیرا دریافت می کند که نام آن CODE RED است. راثور با NIA تماس می گیرد و سعی می کند تا سردار را به پایان برساند، اما او موفق می شود از زندان فرار کند. ویجی مکانی را از وسایل همدستش پیدا می کند که یک تخته بنزین با یک تونل مخفی است. ویجی پس از درگیری با یک قاتل که او نیز برای بازیابی پرونده آمده بود، پرونده ای را پیدا می کند. ویجی با مرور پرونده متوجه می شود که سردار در واقع چاندرا بوز است.

زیرنویس فیلم Sardar 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس Sardar 2022 سال‌ها پیش در سال ۱۹۸۵، سردار به‌عنوان جاسوس برای RAW، به صورت ناشناس کار می‌کند و خود را به‌عنوان یک هنرمند درام در می‌آورد و با خانواده‌اش خوشبخت زندگی می‌کند. سردار عاشق ایندهرا رانی می شود (که او نیز او را دوست داشت، اما بعداً با حرفه او آشنا می شود) و ازدواج می کنند و پسرشان ویجی به دنیا می آید. یک روز، سردار مأموریت بعدی خود را برای تحقیق در مرز هند و پاکستان دریافت کرد، جایی که آژانس از فعالیت‌های مشکوکی در کمین مرز مطلع شد. سردار که یک استاد مبدل است، با یک عکس و یک نسخه ترجمه شده از یک فایل که به زبان چینی نوشته شده است، موفق به فرار می شود.

پس از تفصیل پرونده به افسران مافوق خود راتوره و ویکتور، آنها از برنامه چین برای انتشار اخبار نادرست در مورد مسموم کردن آب کشور از طریق پاکستان و اجرای خطوط لوله برای انحصار تامین آب هند از طریق خط لوله One India One مطلع می شوند. آنها همچنین یاد می گیرند که یک خال با اسم رمز بودای خندان در آژانس آنها به چین در انجام این ماموریت کمک می کند. راتور و ویکتور سردار را می فرستند تا بودای خندان را ردیابی کند. سردار با مامور دیگری به نام سوسک تماس گرفت و نتیجه گرفت که رئیس NSA، P. K. Abraham، در واقع بودای خندان است. آنها موفق شدند او را در بنگلادش دستگیر کنند. با این حال، راتور غرق حرص و طمع می شود و تصمیم می گیرد آبراهام را حذف کند.

سردار به راثور می‌گوید که آبراهام را حذف می‌کند، که با آن موافقت می‌کند و سردار به دلیل داشتن چندین پاسپورت دروغین به مدت ۳۲ سال در زندان بنگلادش زندانی می‌شود، در حالی که راتور به دروغ سردار را به عنوان یک خائن ملی معرفی می‌کند و خود را از RAW استعفا می‌دهد. پس از آن، راتور مخفیانه به چین می‌پیوندد و رئیس شرکت One India One Pipeline شد. پس از اطلاع از خیانت راتور، سردار عصبانی می شود اما به یاد می آورد که نسخه های پرونده را ذخیره کرده و آنها را در یک قفسه امن پنهان کرده است. سردار از طریق سمیرا تصمیم می گیرد که ماموریت را به پایان برساند.

به زمان حال، راثور به سمت طاق RAW می رود و سعی می کند شخصی را که نامه را به سردار ارسال کرده است، ردیابی کند، در حالی که ویجی متوجه می شود که Paavaidaisaami یکی از مردان Rathore است، جایی که او را به صندوق RAW آورده اند. به دستور رئیس چاندرا موهان، ماموران RAW سعی می کنند ویکتور را ایمن کنند و او را به مقر بیاورند، در حالی که راتور افراد خود را برای کشتن ویکتور می فرستد، اما سردار از راه می رسد و همه آنها را می کشد. با همراهی تیمی تا مقر و در کسوت ویکتور، سردار و تیمی به مقر می رسند و سایر عوامل را شکست می دهند. در داخل طاق، عوامل RAW تلاش می کنند سردار را مهار کنند ناموفق.

زیرنویس فیلم سردار ۲۰۲۲ راثور با سردار روبه‌رو می‌شود و فاش می‌کند که او پس از اینکه متوجه شد رانی با استفاده از فرکانس مخفی سردار و راتوره مکالمه آنها را شنود کرده است، فاش می‌کند که پس از کشتن همه آنها، آن را مانند یک خودکشی صحنه‌سازی کرده است، اما ویجی را عمدا زنده رها کرده است. مردم را باور کنند که خانواده او از روی آبروریزی دست به خودکشی زده اند و او را تحمیل ننگ پدرش کنند. ویجی نیز از این موضوع مطلع می شود و عصبانی می شود. سردار به همراه تیمی در یک کامیون پر از سدیم فرار می کنند. راثور این را می‌آموزد و استنباط می‌کند که سردار در حال برنامه‌ریزی برای تخریب خط لوله است و به سمت کارخانه آب می‌رود تا جلوی او را بگیرد.

زیرنویس فیلم Sardar 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس سردار ۲۰۲۲ موفق می شود به نگهبانان کارخانه آب برسد و آنها را شکست دهد. او خط لوله را خراب می کند و مانع از جریان آب خطرناک در روستاها می شود. پس از کشتن راثور، سردار با ویجی ملاقات می کند و به او می گوید که نمی تواند زندگی آرامی داشته باشد زیرا متعهد به جاسوسی برای کشور است و می رود. سامیرا بی گناه ثابت می شود، در حالی که سردار به سمت ماموریت دیگری می رود و دولت مرکزی خط لوله One India One را لغو می کند. با این حال، ویجی به دلیل ناتوانی در دستگیری سمیرا و سردار از نیروی پلیس تعلیق می شود.

در یک صحنه پس از اعتبار، چاندرا موهان به ویجی فاش می‌کند که در تعلیق خود از نیروی پلیس، او بود که رشته‌ها را کشید و ویجی را به عنوان جاسوس برای RAW منصوب کرد. به ویجی ماموریتی در کامبوج داده می شود، با نام رمز.

زیرنویس Sardar 2022 - بلو سابتایتل

کیروبهکار پوروشوتامان از ایندیان اکسپرس ۳.۵/۵ ستاره داد و نوشت: «اما، با سرعتی که در فیلم پیش می‌رود، شما آن کاستی‌ها را فراموش کرده و می‌بخشید». Tanmayi Sharma از Pinkvilla امتیاز ۳.۵/۵ را به این فیلم داد و نوشت: «در کل، سردار قطعاً در این فصل جشن موفقیت‌آمیز است و هر مخاطبی دوست دارد آن را روی پرده بزرگ تماشا کند». آویناش راماچاندران از سینما اکسپرس امتیاز ۳.۵ از ۵ ستاره را داده و نوشته است که “تمایل میتران به قول دادن به ما یک فرنچایز شناخته شده است و با سردار، او قطعاً فیلمی با پتانسیل ارائه کرده است که در نهایت به این وعده عمل کند.” M. Suganth of تایمز ایندیا امتیاز ۳/۵ را به این فیلم داد و نوشت: «و برای یک فیلم اکشن، بدلکاری ها تا حد زیادی مشتق شده و طولانی هستند و آدرنالینی را که در چنین لحظاتی به دنبالش هستیم، ایجاد نمی کنند».

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

رپورتاژ آگهی صنعتی

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح