کد خبر : 204287
تاریخ انتشار : سه شنبه 17 آبان 1401 - 16:51

دانلود زیرنویس فیلم The Usual Suspects 1995 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم The Usual Suspects 1995 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم The Usual Suspects 1995 زیرنویس فیلم مظنونین همیشگی یک فیلم نئو نوآر معمایی مهیج محصول ۱۹۹۵ به کارگردانی برایان سینگر و نویسندگی کریستوفر مک کواری است. استفن بالدوین، گابریل بیرن، بنیسیو دل تورو، کوین پولاک، چز پالمینتری، پیت پستلتویت و کوین اسپیسی در این فیلم ایفای نقش می‌کنند. برای دانلود زیرنویس اینجا

دانلود زیرنویس فیلم The Usual Suspects 1995 زیرنویس فیلم مظنونین همیشگی یک فیلم نئو نوآر معمایی مهیج محصول ۱۹۹۵ به کارگردانی برایان سینگر و نویسندگی کریستوفر مک کواری است. استفن بالدوین، گابریل بیرن، بنیسیو دل تورو، کوین پولاک، چز پالمینتری، پیت پستلتویت و کوین اسپیسی در این فیلم ایفای نقش می‌کنند.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم The Usual Suspects 1995 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم The Usual Suspects 1995 جنایتکار حرفه ای دین کیتون در کشتی لنگر انداخته در خلیج سن پدرو به شدت زخمی شده است. او با یک شخصیت مرموز روبرو می شود که او آن را “کیسر” می نامد، که او را با شلیک گلوله می کشد و کشتی را به آتش می کشد. روز بعد، پلیس ۲۷ جسد و تنها دو بازمانده را پیدا کرد: آرکوش کواش (“اکوس کواچ”)، یک اوباش مجارستانی که با سوختگی شدید در بیمارستان بستری شد، و راجر “وربال” کینت، یک کلاهبردار. مامور گمرک ایالات متحده دیو کوجان برای بازجویی از وربال از شهر نیویورک به لس آنجلس پرواز می کند. این مردان در دفتر قرضی متعلق به گروهبان پلیس LAPD، جف رابین، تنها رها می شوند، در حالی که مامور اف بی آی، جک بائر، از کواش بستری در بیمارستان بازدید می کند. رویدادهایی که کیتون، وربال و همکارانشان را به کشتی هدایت کردند، سپس توسط وربال از طریق فلاش بک توصیف می شوند.

دانلود زیرنویس فیلم مظنونین همیشگی ۱۹۹۵ شش هفته قبل از آن در شهر نیویورک، کیتون و وربال در کنار جنایتکاران همکار مایکل مک مانوس، فرد فنستر و تاد هاکنی دستگیر می شوند و در صف پلیس به عنوان مظنون به ربودن کامیونی قرار می گیرند که هیچ یک از آنها شرکت در آن را اعتراف نمی کنند. مک مانوس با آزار و اذیت ناعادلانه آنها به آنها پیشنهاد دزدی می دهد تا از پلیس نیویورک انتقام بگیرند. کیتون که سعی می‌کند مستقیم پیش برود، در ابتدا قبول نمی‌کند، اما در نهایت موافقت می‌کند تا به سرقت یک قاچاقچی جواهرات کمک کند که توسط پلیس فاسد اسکورت می‌شود، میلیون‌ها زمرد را جمع‌آوری می‌کند، و بیش از پنجاه پلیس را پس از افشای فعالیت‌هایشان به مطبوعات دستگیر می‌کند. آن‌ها سپس به کالیفرنیا می‌روند تا جواهرات را از طریق مردی به نام ردفوت که آنها را با سرقت جواهرات دیگری مرتبط می‌کند، حصار بکشند، اما اوضاع بد می‌شود و در عوض مشخص می‌شود که محتویات آن چاینا وایت (هروئین مصنوعی) است. مردان متوجه می شوند که این کار توسط وکیلی به نام کوبایاشی ترتیب داده شده است که می گوید او ترتیب دستگیری آنها را در نیویورک داده است و کارفرمایش، ارباب جنایتکار مرموز ترک، کیسر سوزه، که هر یک از مردان ناخواسته از او دزدیده اند، به آنها دستور داده است که یورش به کشتی حاوی فروشندگان مواد مخدر آرژانتینی و نابود کردن ۹۱ میلیون دلار کوکائین فروخته شده در کشتی. پول نقدی که برای تعویض آورده می شود، پاداش آنها خواهد بود.

زیرنویس فیلم The Usual Suspects 1995 - بلو سابتایتل

زیرنویس The Usual Suspects 1995 در جریان بازجویی کوجان، معلوم شد که هیچ کوکائینی در کشتی وجود نداشته و سوزه در کشتی دیده شده است. سپس وربال به کوجان افسانه‌ای در مورد سوزه می‌گوید: او یک دونده مواد مخدر بود که خانواده‌اش را زمانی که توسط اوباش مجارستانی گروگان گرفته بودند به قتل رساند، سپس اوباش‌ها و خانواده‌هایشان را قبل از ناپدید شدن قتل عام کرد و از آن به بعد فقط به طور غیرمستقیم به تجارت پرداخت. از طریق افراد زیردستی که عمدتاً با کارفرمای واقعی خود ناآشنا هستند. بنابراین سوزه به یک افسانه شهری ترسناک تبدیل شد، “داستانی ترسناک که مجرمان شبانه برای بچه های خود تعریف می کنند.”

وربال در پایان داستان خود نشان می دهد که فنستر در تلاش برای فرار کشته شده است. آن‌ها سپس کوبایاشی را تهدید کردند و تنها زمانی که او عزیزانشان را تهدید کرد، این وظیفه را پذیرفتند. این افراد در طول شب به کشتی حمله کردند و چند گانگستر آرژانتینی و مجارستانی را کشتند و سپس متوجه شدند که کوکائین وجود ندارد. یک مهاجم نادیده، هاکنی، مک مانوس، کیتون و یک زندانی را در یکی از کابین های کشتی کشت. این شخصیت مرموز در حالی که وربال از مخفیگاهی در اسکله به آن نگاه می کرد، کشتی را آتش زد.

زیرنویس فیلم مظنونین همیشگی ۱۹۹۵ کوجان استنباط می‌کند که کیتون باید سوزه باشد، زیرا زندانی کشته شده در کشتی آرتورو مارکز بود، یک قاچاقچی که با ادعای اینکه می‌تواند سوزه را شناسایی کند، از پیگرد قانونی فرار کرد. مارکز توسط وکیل ادی فینران، دوست دختر کیتون، که اخیراً به قتل رسیده بود، وکالت داشت. کوژان ادعا می کند که آرژانتینی ها مارکز را برده اند تا او را به رقبای مجارستانی سوزه بفروشند. سپس کیتون از این حمله استفاده کرد تا بتواند شخصاً مارکز را بکشد و مرگ خود را جعل کند. وربال در نهایت اعتراف می کند که کیتون پشت همه چیز بوده است اما از شهادت در دادگاه امتناع می کند. وثیقه شفاهی واریز می شود و او آزاد می شود.

لحظاتی بعد، کوجان متوجه می شود که وربال ظاهراً کل داستان خود را با کنار هم قرار دادن جزئیات موارد تصادفی در دفتر شلوغ رابین ساخته است. در همان زمان، بائر کواش را روی تخت بیمارستانش به همراه یک هنرمند پلیس که در حال ایجاد یک طرح است، بازجویی می کند. در همین حال، وربال بیرون راه می رود، به تدریج لنگی خود را از دست می دهد و دست ظاهراً معلول خود را خم می کند. در حالی که کوجان به دنبال وربال می‌رود، یک فکس با کامپوزیت صورت هنرمند Söze به ایستگاه پلیس می‌رسد. این تصویر شبیه وربال است و نشان می دهد که او در تمام مدت Söze بوده است. Verbal/Söze وارد ماشینی می شود که «کوبیاشی» آن را هدایت می کند و لحظاتی قبل از رسیدن کوجان به صحنه خارج می شود.

زیرنویس The Usual Suspects 1995 - بلو سابتایتل

زیرنویس مظنونین همیشگی ۱۹۹۵ در طول مرحله تدوین، سینگر فکر کرد که دو هفته زودتر فیلم را به پایان رسانده اند، اما یک روز صبح از خواب بیدار شد و متوجه شد که به آن زمان نیاز دارند تا سکانسی را بسازند که تماشاگران را متقاعد کند که دین کیتون سوزه است – و سپس همین کار را برای Verbal Kint چون فیلم “مشتی که کریس خیلی زیبا نوشته بود” نداشت. به گفته اوتمن، او این فیلم را به عنوان مونتاژ مونتاژ کرد، اما هنوز کار نکرد تا زمانی که یک مونتاژ صوتی همپوشانی که شامل دیالوگ های کلیدی از چندین شخصیت بود را اضافه کرد و آن را با تصاویر مرتبط کرد. در اوایل، مدیران Gramercy در تلفظ نام Keyser Söze مشکل داشتند و نگران بودند که مخاطبان نیز با همین مشکل مواجه شوند. استودیو تصمیم گرفت نام این شخصیت را تبلیغ کند. دو هفته قبل از اکران این فیلم در سینماها، “کیسر سوزه کیست؟” پوسترهایی در ایستگاه‌های اتوبوس ظاهر می‌شد، و اسپک‌های تلویزیونی به مردم می‌گفتند چگونه نام شخصیت را بگویند. با وجود این تلاش ها، همه بازیگران فیلم به طور مداوم نام او را به جای «سوز» به اشتباه «سوزه» تلفظ می کنند.

سینگر می خواست موسیقی دزدی قایق شبیه کنسرتو پیانو شماره ۱ چایکوفسکی باشد. موسیقی پایان بر اساس یک k.d. آهنگ لنگ
Gramercy قبل از اکران The Usual Suspects در تابستان ۱۹۹۵، تبلیغات و کمپین تبلیغاتی پیش از انتشار را اجرا کرد. بازاریابی دهان به دهان برای تبلیغ فیلم مورد استفاده قرار گرفت و اتوبوس ها و بیلبوردها با این سوال ساده پوشانده شدند: “Keyser Söze کیست؟”

این فیلم خارج از رقابت در جشنواره فیلم کن سال ۱۹۹۵ به نمایش درآمد و مورد استقبال تماشاگران و منتقدان قرار گرفت. این فیلم سپس در لس‌آنجلس اکران شد، جایی که مجموعاً ۸۳۵۱۳ دلار گرفت و در شهر نیویورک، جایی که در سه پرده در آخر هفته‌ی افتتاحیه‌اش ۱۳۲۲۹۴ دلار به دست آورد. سپس فیلم در ۴۲ سینما اکران شد و در افتتاحیه‌اش ۶۴۵۳۶۳ دلار به دست آورد. تعطیلات آخر هفته. به طور متوسط ​​۴,۱۸۱ دلار در هر صفحه نمایش در ۵۱۷ سینما و هفته بعد ۳۰۰ مکان اضافه شد. در نهایت ۲۳.۳ میلیون دلار در ایالات متحده و کانادا درآمد. این فیلم در سطح بین المللی ۴۳.۶ میلیون دلار به دست آورد و مجموعاً ۶۶.۹ میلیون دلار در سراسر جهان به دست آورد.

زیرنویس فیلم مظنونین همیشگی 1995 - بلو سابتایتل

در سایت Rotten Tomatoes، این فیلم بر اساس ۷۵ نقد، با میانگین امتیاز ۷.۹۰/۱۰، امتیاز ۸۹% را دریافت کرده است. اجماع سایت چنین می‌گوید: «مظنونان معمولی با فیلم‌برداری و ویرایش کارشناسانه، طرح ساده‌ای را به مخاطب ارائه می‌کند و سپس لایه‌هایی از فریب، پیچ‌خوردگی و خشونت را پیش از بیرون کشیدن فرش از زیر آن روی هم می‌گذارد». در متاکریتیک، این فیلم بر اساس ۲۲ نقد، امتیاز ۷۷ از ۱۰۰ را کسب کرده است که نشان‌دهنده «نقدهای عموماً مطلوب» است.

در شصت و هشتمین دوره جوایز اسکار، کوین اسپیسی جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل مرد و کریستوفر مک کواری برنده جایزه اسکار بهترین فیلمنامه اصلی شدند. اسپیسی در سخنرانی پذیرش خود گفت: “خب، هر کیسر سوزه باشد، می توانم به شما بگویم که امشب به طرز باشکوهی مست خواهد شد.”

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

رپورتاژ آگهی صنعتی

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح